Przejdź do głównej zawartości

Jak zrobić pyszne kanapki bez produktów mlecznych i dobrze zacząć dzień



Witajcie!
Najpopularniejsze dodatki do kanapek, niestety, odpadają kiedy wykluczamy nabiał z diety.
Masełko, żółty serek, serek biały, wiejski....no nic. I czym tu posmarować ten nieszczęsny chleb?
Ano, natrudziłam się przy tym na samym początku i teraz mam szereg swoich ulubionych produktów, które mi nie szkodzą, nie zawierają mleka i jego pochodnych i dodatkowo bardzo mi smakują :)

Na  zdjęciu kanapeczki z chleba żytniego, z pastą z suszonych pomidorów, szynką z indyka
(marki Kaufland, tutaj też trzeba bardzo uważać, bo producenci często dodają do swoich wyrobów mleko w proszku!), jajkiem z wolnego wybiegu i kiełkami rzodkiewki. 




Niestety, nie pamiętam, w którym z marketów ją kupiłam ale są dostępne na półkach przy pesto,nachosach lub na półkach z tak zwaną "zdrową żywnością". Plusem tej pasty jest też to, że w składzie figuruje olej rzepakowy a nie słonecznikowy, który jest dla nas zdrowszy.
Koszt takiego słoiczka to około 6-7zł. Ale zapewniam was, jest bardzo wydajna :)

Smacznej niedzieli!
Kinga

Komentarze

  1. Primo. Jajka to też nabiał, powinnaś nazwać swoją dietę bez laktozową, a nie bez nabiału
    Secundo. Stylistycznie głupio mówić o jajkach z wolnego wybiegu, tylko o jajkach od kur z wolnego wybiegu.
    Ten komentarz jest po to, żeby zwrócić uwagę na to co warto poprawić na przyszłość, nie mam na celu zrazić Cię do prowadzenia bloga. Życzę powodzenia i pozdrawiam cieplutko. : *

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A secundo, co do jajek nie słyszałam nigdy o tym, że to określenie to błąd i nie znalazłam nigdzie wytłumaczenia ;)

      Usuń
  2. Primo zaznaczyłam, że blog dotyczy nietolerancji mleka krowiego więc tak ten wpis należy rozumieć ale dzięki za zwrócenie uwagi poprawie na bezmleczne (a nienbezlaktozowe bon to także cos innego, mi cukier mleczny nie szkodzi:) tylko białka). Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Hej Kinga, jajko to nie nabiał, ktoś się czepia po prostu :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Jest wliczane do tej kategorii, także przyznaję, że popełniłam błąd :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Bezglutenowy chleb ryżowo-ziemniaczany

Witajcie  Powrót ma uczelnię to czas,w którym marzę o tym, by doba zaczęła trwać 48h. Nie wyrabiam się z niczym, do tego kończy się pieczywo, w sklepie nie kupię czegoś, czego jestem pewna na 100%. Często piekę po nocach/ późnym wieczorem. Dziś się udało- zajęcia po południu odwołane, można było zjeść ciepły obiad i nadrobić zaległości w kuchni.  Zainspirowana chlebem z Alriso, który próbowałam w Pradze zakupiłam mąkę ryżową i postanowiłam go odtworzyć. Przeczytałam jednak, że dodatek mąki ziemniaczanej lub ziemniaków nadaje pieczywu wilgotności, sprawia, że ma chrupiącą skórkę i mokry, miękki środek. Tak też wyszło :) Co potrzebujecie: mąka ryżowa (około 550 gramów) mąka ziemniaczana (około 100 gramów) ciepła woda 500ml 2 opakowania drożdży suszonych (14g) sól Wszystkie składniki zamieszałam w dużej misce. Nieco się przestraszyłam, ponieważ ciasto miało konsystencję kaszy manny z mlekiem. Różne myśli krążyły mi po głowie, chciałam je wyrzucić i zapomnieć na ...

Pasztet drobiowy- bez mąki, bułki tartej i mleka!

Witajcie! Niestety, nie wyrobiłam się z dodawaniem przepisów przed świętami. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że ten pasztet jest tak dobry, że możecie go upiec na każdą okazję. Co więcej-nawet bez niej! :) Na Boże Narodzenie piekłam go tylko z kurczaka, teraz wymieniłam pierś na indyczą i bardziej mi smakuje. Poeksperymentujcie sami! Ja tym razem użyłam: -350g piersi z indyka -300g wątróbki z kurczaka -3 duże udka kurze wraz ze skórą -jajko -cebula (polecam zwykłą, bo czerwona puści niebiesko-zielony kolor) -przyprawy (sól, pieprz, papryka słodka, gałka muszkatołowa, ziele angielskie i liść laurowy do wywaru) -aluminiowe foremki do pieczenia Nogi z kurczaka i pierś z indyka gotowałam w wodzie z liśćmi laurowymi i zielem angielskim do miękkości. W tym czasie kroję cebulę w kostkę, podsmażam i dodaje oczyszczone wątróbki. Trzymam je na patelni do lekkiego zaróżowienia, nie mogą być całkowicie ścięte - dzięki temu pasztet będzie bardziej "mokry". Jeszcze...

Jasny, 100% żytni chlebek na drożdżach instant krok po kroku

Witajcie! Dziś podzielę się z Wami moim sprawdzonym przepisem na pyszny,  100% żytni chleb na drożdżach instant . Nigdy nie robiłam go na tradycyjnych, także ciężko jest mi przewidzieć efekt. W porównaniu z chlebem na naturalnym zakwasie jego przygotowanie jest wręcz ekspresowe! :)  Kiedyś piekłam i taki–dostałam od koleżanki zakwas w słoiczku, dokarmiałam go i bardzo o niego dbałam, lecz rozstaliśmy się, gdy moje jelita zaczęły się buntować po jego spożywaniu. Jeśli bylibyście zainteresowani przepisami to pytajcie, pewnie coś tam mam jeszcze zapisane na komputerze. Przechodząc do sedna- oto lista składników:   450 gramów mąki żytniej typ 720 („jasnej”)  300 gramów ciepłej (nie gorącej) wody Opakowanie drożdży instant lub dwie łyżeczki (8gramów) 1,5 łyżeczki soli (według uznania, ja lubię, gdy chleb jest lekko słonawy) Pestki słonecznika, dyni, siemię lniane, – to, co lubicie Olej rzepakowy do posmarowania dłoni przy wyrabianiu ...